Avantgarde Acoustic

Trouby. Trubky. Klaksóny. Tróbele.
Vítejte v realitě!

S příslovečnou německou precizností zkombinovali Avantgarde Acoustic nadčasovou myšlenku hornových reprosoustav s precizním dokonalým provedením, založeným na vlastním vývoji a použití nejmodernějších dostupných technologií. Funkční design a technologie inspirovaná trychtýřovým tvarem lidského ucha, což je nejdokonalejší princip transdukce zvuku, je použita tak, aby zprostředkovala neuvěřitelně silný zážitek z poslechu, který je věrný tomu, co se odehrálo ve studiu nebo na jevišti, bez ohledu na to, jestli jde o houslové sonáty,pěvecké sbory nebo tvrdé metalové rify.

Všechny produkty Avantgarde Acoustic ztělesňují myšlenku opustit obvyklá technická řešení a dotáhnout výsledek dál,než je obvyklé u běžných reprosoustav,a to ve všech aspektech. Horny se vyrábějí vysokotlakým vstřikováním ABS pryskyřice s extrémní přesností +/- 0,05 mm!! Výsledkem jsou akusticky zcela neutrální, robustní, nerezonující zvukovody s perfektní kvalitou povrchu. Tento efektivní způsob produkce se navíc podílí na vynikajícím poměru cena / výkon.

Recenze

14.10.2014

Avantgarde Acoustic ZERO 1

V letošním roce vyhrály prestižní cenu EISA v kategorii Evropské High-End řešení 2014-2015 a  zlatou medaili získaly v soutěži iF product design award 2014...

...více

Přesný tvar horny pro ideální vyzařování je samozřejmě výsledkem náročných počítačových výpočtů. Stejně tak jsou optimalizovány měniče, ať už se jedná o návrh kaloty, použití masivních magnetů, kmitacích cívek s nízkou hmotností, vše je podřízeno dokonalé součinnosti s hornovými zvukovody. Bezkonkurenční citlivost veškeré výhody jen umocňuje. Vysoká impedance cívek a tím také bezkonkurenční tlumící faktor dělá z reprosoustav Avantgarde Acoustic nejsnáze sladitelné reprosoustavy na trhu.

Kvůli zajištění vysoké dynamiky a perfektnímu přenosu basů se Avantgarde Acoustic rozhodl pro hybridní řešení a používá dynamicky řízené subwoofery. To mu dovolilo použít malé basové skříně, citlivost přizpůsobit hornám a umožnilo také individuální a přesné nastavení zvuku. Výhodou hornových soustav je proto snadné umístění a nastavení v místnosti.

Žádná, opravdu žádná klasická dynamická reprosoustava nemůže hornám konkurovat drajvem, expresivitou    a dynamickým rozsahem. Pokud uvažujete o finálním řešení, horny nabízí skvělou variantu! Jde o trvalou, hodnotnou investici, která se určitě stane oblíbeným rodinným majetkem.

Soustavy Avantgarde Acoustic tvoří ucelenou řadu modelů od menších dvoupásmových modelů se subwooferem – UNO a DUO, přes větší dvoupásmové verze s basovou hornou – modely DUO MEZZO a DUO PRIMO, až po vlajkovou loď TRIO. K těmto hornovým třípásmovkám si pak může posluchač zvolit jednu nebo více basových horen, dle chuti a velikosti konta.

Firma samozřejmě nabízí své „trumpetky“ v široké paletě barev, které si může zákazník nakombinovat                s provedením wooferu přesně podle svého vkusu, tak aby krásně zapadly do poslechového interiéru. Během dvou desetiletí se Avantgarde Acoustic dostal do audiofilské extraligy a my si klademe za čest Vám tyto unikátní soustavy nabídnout.

www.avantgarde-acoustic.de

Diskuze

Vložit nový příspěvek
 • Avantgarde Zero

  No,myslím,že kdo to koupí rovnou,ušetří velké peníze na postupných obměnách.
  Jak tady píšou ostatní,musím potvrdit taky:že jde o výborné bedny a se vším co člověk potřebuje-když to sečtu-super nákupka.

  Hifizdar

  Reagovat 11.03.2015 16:35 od hifista pokročilec
 • Omega Duo

  Dobrý den, měl jsem možnost si Omega Duo v klidu vyslechnout a musím říci, že jsem ještě neslyšel repro s větším zkreslením a jehož tonální podání akustických nástrojů a orchestru by bylo vzdálenější od reálného zvuku nástrojů.

  Pavel

  Reagovat 02.09.2013 15:39 od Pavel
  • Re: Omega Duo

   Nové aktivky Zero jsou opravdu super nákup.Dyzajnově sice ultra moderna,ale zvukově asi není co řešit.Za ty prachy je to bomba.Vážně zvažuju,že rozprodám stávající železo i repro a koupím jen tyto dva kousky a pal to čert.Už mě otravuje furt vymetat pavučiny na změti kabelů,ubyde mně předek,koncák a dacan.
   Nechal bych jen gramo a CD.Počítačovému poslechu prozatím neholduji.

   Vítek

   Reagovat 08.03.2015 22:54 od Zero názor
  • Re: Omega Duo

   No,já to vidím přesně opačně.Při poslechu to dělá dojem reálného koncertu.Zvuk je velmi živý a rychlý.Ty menší si dovedu představit doma.Jak píše pan Šulc,jde o zábavu.

   Jeník

   Reagovat 22.09.2013 09:46 od Hanys
  • Re: Omega Duo

   Tady jde o zábavu,ne o práci v nahrávacím studiu.Tyto reproduktory byly stvořeny k radosti z poslechu,nikoliv k monitorování nedostatků záznamu.Pokud chce člověk laboratorně dokonalou bednu,pořídí si určitě něco jiného.

   Reagovat 17.09.2013 06:32 od Libor Šulc
 • znalec

  ty trubky jsou mazééééééééc

  Reagovat 27.07.2013 21:38 od 
 • srovnání mod. Uno a Duo

  Dobrý den,
  měli jste možnost poslechového srovnání modelů Uno a Duo? Píše se,že už nejnižší model Uno je skvělý. Jaký je rozdíl v technice? Je Uno ve vaší nabídce? Zdravím

  Reagovat 20.04.2013 13:06 od melznic@seznam.cz
 • gratulace

  Dobrý den,
  tak musím vám střihnout poklonu za prezentaci reprobeden Omega Duo od této značky.Jsou opravdu vynikající.Moc dobře si pamatuji zvuk vlajkové lodě Trio,který jste předváděli loni a toto se tomu hodně blížilo.Nějak se doma nemohu doštelovat ani přiblížit tomuto soundu.Super,velký zvuk,plný detailů a hlavně,výkon,nebetyčný akustický výkon bez omezeníííííííííí

  Reagovat 05.06.2012 19:51 od Aleš
  • Re: gratulace

   Hezký den,
   ano,s tím musím naprosto souhlasit,zvukově pro mě konečná,byl jsem na výstavě z těchto soustav naprosto šokován,konečně reálný zvuk nástrojů v reálné hlasitosti a neskutečné dynamice.Jestlipak se dají provozovat menší UNO v akusticky upravené místnosti o rozloze 15m2 ? :-)

   Reagovat 12.06.2012 12:27 od miroslav

Novinky

13.12.2017

Cambridge Audio a Tidal

Prostřednictvím aktualizace firmwaru bude na všech síťových přehrávačích CXN a 851N k dispozici služba TIDAL, umožňující streamování hudby v CD kvalitě. 

... více

29.11.2017

Sluchátka Elipson In-Ear n°1

Bezdrátová sluchátka In-Ear n°1  nabízejí jedinečný zvuk a díky Bluetooth 4.1 a aptX kompatibilitě, zajišťující úplnou svobodou, si je můžete vzít všude s sebou.

... více

19.11.2017

Přehrávač Cambridge Audio CXUHD

CXUHD podporuje nejnovější technologie 4K, včetně disků UHD, HDR a Dolby Vision; což zákazníkovi poskytne přehrávač referenční kvality, schopný pracovat s téměř jakýmkoli obrazovým nebo zvukovým formátem..

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga