Recenze

02.09.2023

Sloupy Gauder Akustik Berlina RC 7 BE

Přirozený a vyvážený zvuk třípásmových sloupků má na své straně jak mimořádnou čistotu, tak dynamiku. Basy už zasahují do nejhlubších oktáv, vynikají přesnou artikulací, střední pásmo je filigránsky prokreslené do nejmenších detailů, průzračné výšky jsou všudypřítomné, lehké, bez sebemenšího zdůraznění.

...více

21.08.2023

Audio Research Reference 80S

Nabízí živý, měkce analogový zvuk s charakteristickým rozložením harmonického zkreslení, které náš sluch neirituje jako v případě zesilovačů tranzistorových. Pevné a plné basy v odpovídajícím objemu vytvářejí základ, na kterém staví nádherně prokreslené střední pásmo. Výšky jsou čisté, otevřené, bez sebemenšího náznaku agresivity.

...více

17.07.2023

Copland CTA407 ve Stereonetu

Integrovaný zesilovač Copland CTA407 umně kombinuje nadčasové, hřejivé podání elektronkové konstrukce s nejmodernější technickou precizností a nabízí mimořádný zážitek z poslechu nejrůznějších hudebních žánrů.

...více

20.06.2023

Sluchátkový systém Bravura M1

Systém Warwick Acoustics Bravura M1 se vyznačuje přirozeným, zvukově vyváženým projevem. Tonální neutralita je vlastní celému akustickému spektru, ale vyniká zvláště v barvotvorném středním pásmu. Dynamika je přímo fenomenální, ať už makro- či mikro. Čistota a soudržnost představují nerozlučná dvojčata i ve fortissimech.

...více

20.06.2023

Elipson Heritage XLS 11 a Heritage XLS 15

Soustavy Elipson z řady Heritage se vyznačují čistým vyváženým zvukem, který má oporu v pevných středních basech, jež mají u větších třípásmovek XLS 15 už bezmála fyzický rozměr. Střední pásmo je detailně prokreslené, přirozené zřetelné výšky postrádají sebemenší zdůraznění, nikdy však nechybí.

...více

15.06.2023

All-In-One systém AVM Inspiration CS 2.3

 AVM Inspiration CS 2.3 zprostředkuje vyvážený zvuk s až návykovým muzikálním projevem všem zdrojům signálu, ať už staví na hudebních nosičích nebo digitální distribuci signálu. Východiskem jsou svižné plné basy, barvotvorné střední pásmo zesilovač servíruje prokreslené do nejmenších detailů a výšky nabízí čisté, průzračné.

...více

12.10.2022

Reprosoustavy Gauder Akustik DARC 80

Přirozený vyvážený zvuk upoutá mimořádnou čistotou a filigránským prokreslením, zasahujícím do nejjemnějších detailů. Basy se sice nespouštějí až na dno akustického pásma, ale jsou svižné a přesně artikulované. Ve středním pásmu sloupky servírují nahrávky se všemi bavotvornými alikvótami i zázněji. Přímo fenomenální je dynamika.

...více

09.10.2022

Audio Research I/50 ve Stereu

Zesilovač hraje s obdivuhodnou lehkostí a nabízí živý, transparentní zvuk, který počínaje pevnými basy výsostně kontroluje. Zeširoka otevřená hudební scéna zasahuje hluboko, je víceméně třírozměrná, což přispívá k přesné lokalizaci jednotlivých nástrojů. K muzikálnímu projevu přispívá fenomenální dynamika.

...více

14.09.2022

Reprosoustavy Estelon X Diamond Mk II

Nabízejí vyvážený přirozený zvuk, který ohromí svou barevnou texturou a jemnou drobnokresbou i v rámci své „milionářské“ třídy. Vizualizace scény je třírozměrná, absolutní. Výjimečné analytické schopnosti přitom nijak nepředvádí. Stačí zavřít oči a soustavy mizí, zůstává jen hudba, limitovaná pouze technickou a uměleckou kvalitou nahrávky.

...více

12.09.2022

Zesilovač Copland CSA 150

CSA 150 hraje se samozřejmou autoritou, která začíná u suverénně kontrolovaných basů. Přirozený zvuk má teple analogový punc. Prokreslení pásma středních kmitočtů nezapře předzesilovač s elektronkou, protože lampy se s odlišným spektrem zkreslení nechovají k vyšším harmonickým tak macešsky jako tranzistory.

...více


Novinky

24.04.2024

Cambridge EVO 150 DeLorean

Cambridge Audio představilo limitovanou edici oblíbeného a oceňovaného All-in-One přehrávače EVO 150, inspirovanou designem ikonického sportovního vozu DeLorean DMC-12, kterou nabídne v omezené sérii 1000 ks.

... více

01.02.2024

Cambridge Audio CXN 100

Obvody nového přehrávače byly přepracovány tak, aby mohly využívat 32bitový D/A převodník ESS ES9028Q2M SABRE32.Konstruktérům se podařilo významně zjednodušit signálovou cestu a vyladit kvalitu reprodukce tak, aby mezi posluchačem a originální nahrávkou nestálo nic v cestě.

... více

29.11.2023

Monobloky Electrocompaniet AW 300 M

Zesilovač poskytuje výkon 300 W do 8 ohmů. Zajišťuje tak bezkonkurenční kvalitu reprodukce, v elegantním a kompaktním provedení, s nezaměnitelným designem společnosti Electrocompaniet.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga