Recenze

12.10.2022

Reprosoustavy Gauder Akustik DARC 80

Přirozený vyvážený zvuk upoutá mimořádnou čistotou a filigránským prokreslením, zasahujícím do nejjemnějších detailů. Basy se sice nespouštějí až na dno akustického pásma, ale jsou svižné a přesně artikulované. Ve středním pásmu sloupky servírují nahrávky se všemi bavotvornými alikvótami i zázněji. Přímo fenomenální je dynamika.

...více

09.10.2022

Audio Research I/50 ve Stereu

Zesilovač hraje s obdivuhodnou lehkostí a nabízí živý, transparentní zvuk, který počínaje pevnými basy výsostně kontroluje. Zeširoka otevřená hudební scéna zasahuje hluboko, je víceméně třírozměrná, což přispívá k přesné lokalizaci jednotlivých nástrojů. K muzikálnímu projevu přispívá fenomenální dynamika.

...více

14.09.2022

Reprosoustavy Estelon X Diamond Mk II

Nabízejí vyvážený přirozený zvuk, který ohromí svou barevnou texturou a jemnou drobnokresbou i v rámci své „milionářské“ třídy. Vizualizace scény je třírozměrná, absolutní. Výjimečné analytické schopnosti přitom nijak nepředvádí. Stačí zavřít oči a soustavy mizí, zůstává jen hudba, limitovaná pouze technickou a uměleckou kvalitou nahrávky.

...více

12.09.2022

Zesilovač Copland CSA 150

CSA 150 hraje se samozřejmou autoritou, která začíná u suverénně kontrolovaných basů. Přirozený zvuk má teple analogový punc. Prokreslení pásma středních kmitočtů nezapře předzesilovač s elektronkou, protože lampy se s odlišným spektrem zkreslení nechovají k vyšším harmonickým tak macešsky jako tranzistory.

...více

11.09.2022

Zesilovač Audia Flight FLS 9

Audia Flight FLS 9 potěší živým projevem, reprodukce libovolného hudebního žánru se zhostí s lehkostí, která jde na vrub vysoké rychlosti přeběhu. Čistý dynamický zvuk staví na výborně kontrolovaných basech, pásmo středních kmitočtů je čitelné do nejmenších detailů, průzračné výšky mají otevřený charakter.

...více

10.02.2022

EMM Labs MTRX2 v Hi-Fi Voice

MTRX2 umí zprostředkovat hudební podstatu, oproštěnou o vjemy nějakých vlastních charakteristik nebo pocit nějaké „digitálnosti“ či „analogovosti“, je to prakticky bezpřívlastkový zesilovač, který mění energii na emotivní prožitek. Činí tak velmi klidně, jemně, důstojně a transparentně, činí tak snadno a organicky.

...více

03.02.2022

Třípásmovky AE520 ve Stereu

Soustavy AE520 nabízejí přirozený, mimořádně čistý zvuk, který za dokonalé tonální sladění vděčí membránám, vyrobeným u všech šesti měničů z téhož materiálu. Muzikálnímu projevu vycházejí vstříc živé přesné basy, jež elasticky navazují na pásmo středních kmitočtů, které je prokreslené do nejmenších detailů.

...více

01.02.2022

Meitner MA3 v Hi-Fi Voice

Ve své civilizovanosti, jemnosti, klidu a přitom s excelentním rozlišením vám ukáže skutečnou tvář vašich nahrávek. Meitner MA3 v sobě má nemalou část přitažlivosti a schopností „velkého“ DV2 a to je za danou cenu co říct – v ještě racionálně drahé sféře high-endu nastavuje vysokou laťku.

...více

30.01.2022

Gauder Vescova Black Edition ve Stereu

Soustavy Vescova Black Edition potěší hlubokými, přesně artikulovanými basy v akurátním objemu, které bychom čekali spíše od rozměrnějších sloupů. Mimořádné jsou ovšem čistota reprodukce a dynamika, jež dávají vyniknout zvláště nahrávkám bohatým na alikvóty.

...více

24.01.2022

Cambridge Evo 150 v Hi-Fi Voice

Cambridge Evo 150 představuje umně a promyšleně namíchaný koktejl, který bude chutnat každý den a za jakýchkoliv okolností, ať už chcete hudbu jen tak okolo sebe nebo si k ní budete chtít sednout se zavřenýma očima – jednoduše lifestyle na úrovni.

...více


Novinky

06.03.2023

Audio Happening 2023

Přijďte si poslechnout nabídku špičkového audia v Hi-Fi studiích v Ostravě a blízkém okolí, s prodlouženou otevírací dobou a občerstvením zdarma.

... více

10.01.2023

Sluchátka Warwick Acoustics

Přelomové sluchátkové systémy Bravura (s elektronikou Sonoma Model One) a modely řady Aperio vdechují hudbě, kterou máte rádi nový život. Poskytují zážitky, které jsou stejně intenzivní jako intimní, stejně vzrušující jako autentické.

... více

14.10.2022

Ocenění pro Cambridge Audio

Respektovaný magazín What Hi-Fi uděloval, jako každý rok, svá ocenění. A naše studio Vám může, s radostí, přinést informaci, že přístroje Cambridge Audio řady CX Series 2 se v této soutěži opět umístily na prvním místě.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga