Recenze

10.02.2022

EMM Labs MTRX2 v Hi-Fi Voice

MTRX2 umí zprostředkovat hudební podstatu, oproštěnou o vjemy nějakých vlastních charakteristik nebo pocit nějaké „digitálnosti“ či „analogovosti“, je to prakticky bezpřívlastkový zesilovač, který mění energii na emotivní prožitek. Činí tak velmi klidně, jemně, důstojně a transparentně, činí tak snadno a organicky.

...více

03.02.2022

Třípásmovky AE520 ve Stereu

Soustavy AE520 nabízejí přirozený, mimořádně čistý zvuk, který za dokonalé tonální sladění vděčí membránám, vyrobeným u všech šesti měničů z téhož materiálu. Muzikálnímu projevu vycházejí vstříc živé přesné basy, jež elasticky navazují na pásmo středních kmitočtů, které je prokreslené do nejmenších detailů.

...více

01.02.2022

Meitner MA3 v Hi-Fi Voice

Ve své civilizovanosti, jemnosti, klidu a přitom s excelentním rozlišením vám ukáže skutečnou tvář vašich nahrávek. Meitner MA3 v sobě má nemalou část přitažlivosti a schopností „velkého“ DV2 a to je za danou cenu co říct – v ještě racionálně drahé sféře high-endu nastavuje vysokou laťku.

...více

30.01.2022

Gauder Vescova Black Edition ve Stereu

Soustavy Vescova Black Edition potěší hlubokými, přesně artikulovanými basy v akurátním objemu, které bychom čekali spíše od rozměrnějších sloupů. Mimořádné jsou ovšem čistota reprodukce a dynamika, jež dávají vyniknout zvláště nahrávkám bohatým na alikvóty.

...více

24.01.2022

Cambridge Evo 150 v Hi-Fi Voice

Cambridge Evo 150 představuje umně a promyšleně namíchaný koktejl, který bude chutnat každý den a za jakýchkoliv okolností, ať už chcete hudbu jen tak okolo sebe nebo si k ní budete chtít sednout se zavřenýma očima – jednoduše lifestyle na úrovni.

...více

18.01.2022

Gauder Cassiano Black Edition ve Stereu

Soustavy Gauder Cassiano BE nabízejí vyvážený zvuk, který vyniká mimořádnou čistotou i muzikálním projevem. Brilantně artikulované basy ve více než sympatickém objemu plynule přecházejí v dokonale čitelné střední pásmo, v němž vyniknou nejenom nahrávky s akustickým instrumentářem, v němž není o barvotvorné alikvótní tóny nouze.

...více

09.01.2022

Shunyata Everest 8000 + Omega v2 XC

Napájecí řešení amerických Shunyata Research jdou svou cestou – technologickou (se špetkou tajného know-how) i vizuální. Vrchol nabídky, napájecí filtr Everest 8000 a přívodní kabel Omega v2 XC, jsou výrobky první ligy...

...více

08.01.2022

Gauder Akustik Arcona 80 MKII

Soustavy Arcona 80 MKII zaujmou mimořádně čistým, vyrovnaným zvukem. Vzhledem k velikosti ozvučnic se přesně artikulované basy spouští sympaticky hluboko. Rytmická pregnantnost je typická i pro detailně prokreslené střední pásmo. Výšky jsou hladké, s jemnou texturou.

...více

05.01.2022

Falcon Reference v Hi-Fi Voice

Falcon GC6500R kombinují britskou kultivovanost zvukového přednesu s lehkým dotekem italského vizuálního stylu. Jsou to poctivé, konzervativně pojaté reprosoustavy, které si vytkly za cíl nabídnout plný frekvenční rozsah a minimum vlastního charakteru.

...více

03.01.2022

MoFi UltraGold MC v HiFi News

Jak jsme již řekli, kdo jiný by mohl vyvinout přenosku lépe, než nahrávací společnost? Jedná se o hypermoderní pojetí klasické MC přenosky, která si zachovává přednosti hřejivosti a vzdušnosti, ale přitom má schopnost sledovat stopu...

...více


Novinky

14.07.2022

Reprosoustavy Alare Remiga 2

U svých reprosoustav si Italové zakládají nejen na vzhledu, ale především na mimořádné konstrukční a zvukové dokonalosti, která vychází z pečlivé kontroly každého kroku výroby. Všechny součástky jsou před použitím proměřeny. Pokud je cílem kvalitní reprodukce dodržení nezkreslených harmonických struktur a nástrojových barev, výrobky značky Alare to splňují dokonale.

... více

11.07.2022

Gramofony Alva TT V2 a Alva ST

Model Alva TT V2, který představuje vylepšenou generaci původního gramofonu, byl doplněn o zcela nový gramofon Alva ST, který rozšiřuje nabídku značky o levnější přístroj a zpřístupňuje tak zážitek z poslechu gramofonových desek ještě širšímu okruhu posluchačů. 

... více

04.11.2021

Zesilovač Copland CSA70

Tentokrát Copland uvedl na trh svůj nejnovější a zároveň nejmenší model, s označením CSA70, který má čistě tranzistorové osazení. Koncový stupeň zesilovače, s výkonem 70 W na kanál, příjemně překvapí i uživatele s náročnějšími reprosoustavami.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga