Avantgarde Acoustic

Trouby. Trubky. Klaksóny. Tróbele.
Vítejte v realitě!

S příslovečnou německou precizností zkombinovali Avantgarde Acoustic nadčasovou myšlenku hornových reprosoustav s precizním dokonalým provedením, založeným na vlastním vývoji a použití nejmodernějších dostupných technologií. Funkční design a technologie inspirovaná trychtýřovým tvarem lidského ucha, což je nejdokonalejší princip transdukce zvuku, je použita tak, aby zprostředkovala neuvěřitelně silný zážitek z poslechu, který je věrný tomu, co se odehrálo ve studiu nebo na jevišti, bez ohledu na to, jestli jde o houslové sonáty,pěvecké sbory nebo tvrdé metalové rify.

Všechny produkty Avantgarde Acoustic ztělesňují myšlenku opustit obvyklá technická řešení a dotáhnout výsledek dál,než je obvyklé u běžných reprosoustav,a to ve všech aspektech. Horny se vyrábějí vysokotlakým vstřikováním ABS pryskyřice s extrémní přesností +/- 0,05 mm!! Výsledkem jsou akusticky zcela neutrální, robustní, nerezonující zvukovody s perfektní kvalitou povrchu. Tento efektivní způsob produkce se navíc podílí na vynikajícím poměru cena / výkon.

Recenze

14.10.2014

Avantgarde Acoustic ZERO 1

V letošním roce vyhrály prestižní cenu EISA v kategorii Evropské High-End řešení 2014-2015 a  zlatou medaili získaly v soutěži iF product design award 2014...

...více

Přesný tvar horny pro ideální vyzařování je samozřejmě výsledkem náročných počítačových výpočtů. Stejně tak jsou optimalizovány měniče, ať už se jedná o návrh kaloty, použití masivních magnetů, kmitacích cívek s nízkou hmotností, vše je podřízeno dokonalé součinnosti s hornovými zvukovody. Bezkonkurenční citlivost veškeré výhody jen umocňuje. Vysoká impedance cívek a tím také bezkonkurenční tlumící faktor dělá z reprosoustav Avantgarde Acoustic nejsnáze sladitelné reprosoustavy na trhu.

Kvůli zajištění vysoké dynamiky a perfektnímu přenosu basů se Avantgarde Acoustic rozhodl pro hybridní řešení a používá dynamicky řízené subwoofery. To mu dovolilo použít malé basové skříně, citlivost přizpůsobit hornám a umožnilo také individuální a přesné nastavení zvuku. Výhodou hornových soustav je proto snadné umístění a nastavení v místnosti.

Žádná, opravdu žádná klasická dynamická reprosoustava nemůže hornám konkurovat drajvem, expresivitou    a dynamickým rozsahem. Pokud uvažujete o finálním řešení, horny nabízí skvělou variantu! Jde o trvalou, hodnotnou investici, která se určitě stane oblíbeným rodinným majetkem.

Soustavy Avantgarde Acoustic tvoří ucelenou řadu modelů od menších dvoupásmových modelů se subwooferem – UNO a DUO, až po vlajkovou loď TRIO. K těmto hornovým třípásmovkám si pak může posluchač zvolit jednu nebo více basových horen, dle chuti a velikosti konta.

Firma samozřejmě nabízí své „trumpetky“ v široké paletě barev, které si může zákazník nakombinovat                s provedením wooferu přesně podle svého vkusu, tak aby krásně zapadly do poslechového interiéru. Během dvou desetiletí se Avantgarde Acoustic dostal do audiofilské extraligy a my si klademe za čest Vám tyto unikátní soustavy nabídnout.

www.avantgarde-acoustic.de

Diskuzepovinné údajeReakce na příspěvek: Re: Re: Poloaktivní Zero (04.03.2019 18:46)
Jméno:
E-mail:
Nadpis:
Obsah:
Opište text:
S Vašimi osobními údaji pracujeme dle našich zásad zpracování osobních údajů.
 • Nirvána

  Není český instáč, tak pochválím aspoň tady.Hej, borci????, to je úplný masakr všeho, co jsme kdy s fotříkem měli doma.Pan Libor,pustil co jste chtěli????????, mají TIDAL, tak žádný problém.Hej, to je masakr,je úplně jedno, jestli drummy, techno, hiphop nebo fotrovy staré rockové věci❤️.Jako jo, mám doma na akce BT JBL, to jako že s Avantgarde se nedá nosit sebou ven na akce.Je to na doma!!????????????????bo to váží asi metrák????????????
  Ale naše(fotříkovy)bedny jdou do světa ???? a bude obměna!!❤️❤️❤️????????
  Čusek

  Reagovat 12.01.2024 17:28 od Petr
 • Avantgarde Acoustic

  Dear Sirs,

  I would like to find out the price for Avantgarde Acoustic DOU XD, XA PRE and XA POWER set.

  Best regards, Roman.

  Reagovat 05.12.2021 17:50 od Roma
 • Poloaktivní Zero

  Další tykonovská superkombinace,tentokrát s Coplandem. Na letošní výstavě Audio Video Show 2018 asi poprvé představená,nebo aspoň mnou prvně zaregistrovaná kombinace.Byli jsme tam oba dny a musím říct,že tato sestava byla top jak zvukem, tak i vzhledově a koncepcí.Černé Avantgarde Acoustic Zero TA vypadají luxusně.Co tam chlapi dali,to hrálo famozně.Od klasiky přes ramšteiny či zepelíny,až po blues.
  Ty poloaktivní Zera jsou podle mýho lepší,než fullaktiv verze.

  Čusík

  Peťa

  Reagovat 15.03.2018 22:08 od Petr Sláma
  • Re: Poloaktivní Zero

   Peťo, děkujeme za pochvalu. Tedy z křížkem po funuse, za měsíc a deset dnů je další výstava.
   Budeme to tady muset pročítat častěji.

   L.Šulc

   Reagovat 20.01.2019 11:51 od Libor
   • Re: Re: Poloaktivní Zero

    Letos opět Copland, tentokrát integráč CTA408 napojenej na
    Avantgardy UNO FINO XD naprosto úžasný a dynamický zvuk, symfoňák jsem ještě lépe neslyšel. Doma to vyhodím z okna, prodám Superba a jdu do kasína.
    Už se to profláklo i tady:

    https://www.youtube.com/watch?v=cb-YeECCQFg

    Reagovat 04.03.2019 18:46 od Petr Sláma
 • Avantgarde Zero

  No,myslím,že kdo to koupí rovnou,ušetří velké peníze na postupných obměnách.
  Jak tady píšou ostatní,musím potvrdit taky:že jde o výborné bedny a se vším co člověk potřebuje-když to sečtu-super nákupka.

  Hifizdar

  Reagovat 11.03.2015 16:35 od hifista pokročilec
 • Omega Duo

  Dobrý den, měl jsem možnost si Omega Duo v klidu vyslechnout a musím říci, že jsem ještě neslyšel repro s větším zkreslením a jehož tonální podání akustických nástrojů a orchestru by bylo vzdálenější od reálného zvuku nástrojů.

  Pavel

  Reagovat 02.09.2013 15:39 od Pavel
  • Re: Omega Duo

   Nové aktivky Zero jsou opravdu super nákup.Dyzajnově sice ultra moderna,ale zvukově asi není co řešit.Za ty prachy je to bomba.Vážně zvažuju,že rozprodám stávající železo i repro a koupím jen tyto dva kousky a pal to čert.Už mě otravuje furt vymetat pavučiny na změti kabelů,ubyde mně předek,koncák a dacan.
   Nechal bych jen gramo a CD.Počítačovému poslechu prozatím neholduji.

   Vítek

   Reagovat 08.03.2015 22:54 od Zero názor
  • Re: Omega Duo

   No,já to vidím přesně opačně.Při poslechu to dělá dojem reálného koncertu.Zvuk je velmi živý a rychlý.Ty menší si dovedu představit doma.Jak píše pan Šulc,jde o zábavu.

   Jeník

   Reagovat 22.09.2013 09:46 od Hanys
  • Re: Omega Duo

   Tady jde o zábavu,ne o práci v nahrávacím studiu.Tyto reproduktory byly stvořeny k radosti z poslechu,nikoliv k monitorování nedostatků záznamu.Pokud chce člověk laboratorně dokonalou bednu,pořídí si určitě něco jiného.

   Reagovat 17.09.2013 06:32 od Libor Šulc
 • znalec

  ty trubky jsou mazééééééééc

  Reagovat 27.07.2013 21:38 od 
 • srovnání mod. Uno a Duo

  Dobrý den,
  měli jste možnost poslechového srovnání modelů Uno a Duo? Píše se,že už nejnižší model Uno je skvělý. Jaký je rozdíl v technice? Je Uno ve vaší nabídce? Zdravím

  Reagovat 20.04.2013 13:06 od melznic@seznam.cz
 • gratulace

  Dobrý den,
  tak musím vám střihnout poklonu za prezentaci reprobeden Omega Duo od této značky.Jsou opravdu vynikající.Moc dobře si pamatuji zvuk vlajkové lodě Trio,který jste předváděli loni a toto se tomu hodně blížilo.Nějak se doma nemohu doštelovat ani přiblížit tomuto soundu.Super,velký zvuk,plný detailů a hlavně,výkon,nebetyčný akustický výkon bez omezeníííííííííí

  Reagovat 05.06.2012 19:51 od Aleš
  • Re: gratulace

   Hezký den,
   ano,s tím musím naprosto souhlasit,zvukově pro mě konečná,byl jsem na výstavě z těchto soustav naprosto šokován,konečně reálný zvuk nástrojů v reálné hlasitosti a neskutečné dynamice.Jestlipak se dají provozovat menší UNO v akusticky upravené místnosti o rozloze 15m2 ? :-)

   Reagovat 12.06.2012 12:27 od miroslav

Novinky

24.04.2024

Cambridge EVO 150 DeLorean

Cambridge Audio představilo limitovanou edici oblíbeného a oceňovaného All-in-One přehrávače EVO 150, inspirovanou designem ikonického sportovního vozu DeLorean DMC-12, kterou nabídne v omezené sérii 1000 ks.

... více

01.02.2024

Cambridge Audio CXN 100

Obvody nového přehrávače byly přepracovány tak, aby mohly využívat 32bitový D/A převodník ESS ES9028Q2M SABRE32.Konstruktérům se podařilo významně zjednodušit signálovou cestu a vyladit kvalitu reprodukce tak, aby mezi posluchačem a originální nahrávkou nestálo nic v cestě.

... více

29.11.2023

Monobloky Electrocompaniet AW 300 M

Zesilovač poskytuje výkon 300 W do 8 ohmů. Zajišťuje tak bezkonkurenční kvalitu reprodukce, v elegantním a kompaktním provedení, s nezaměnitelným designem společnosti Electrocompaniet.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga