Recenze

18.01.2022

Gauder Cassiano Black Edition ve Stereu

Soustavy Gauder Cassiano BE nabízejí vyvážený zvuk, který vyniká mimořádnou čistotou i muzikálním projevem. Brilantně artikulované basy ve více než sympatickém objemu plynule přecházejí v dokonale čitelné střední pásmo, v němž vyniknou nejenom nahrávky s akustickým instrumentářem, v němž není o barvotvorné alikvótní tóny nouze.

...více

09.01.2022

Shunyata Everest 8000 + Omega v2 XC

Napájecí řešení amerických Shunyata Research jdou svou cestou – technologickou (se špetkou tajného know-how) i vizuální. Vrchol nabídky, napájecí filtr Everest 8000 a přívodní kabel Omega v2 XC, jsou výrobky první ligy...

...více

08.01.2022

Gauder Akustik Arcona 80 MKII

Soustavy Arcona 80 MKII zaujmou mimořádně čistým, vyrovnaným zvukem. Vzhledem k velikosti ozvučnic se přesně artikulované basy spouští sympaticky hluboko. Rytmická pregnantnost je typická i pro detailně prokreslené střední pásmo. Výšky jsou hladké, s jemnou texturou.

...více

05.01.2022

Falcon Reference v Hi-Fi Voice

Falcon GC6500R kombinují britskou kultivovanost zvukového přednesu s lehkým dotekem italského vizuálního stylu. Jsou to poctivé, konzervativně pojaté reprosoustavy, které si vytkly za cíl nabídnout plný frekvenční rozsah a minimum vlastního charakteru.

...více

03.01.2022

MoFi UltraGold MC v HiFi News

Jak jsme již řekli, kdo jiný by mohl vyvinout přenosku lépe, než nahrávací společnost? Jedná se o hypermoderní pojetí klasické MC přenosky, která si zachovává přednosti hřejivosti a vzdušnosti, ale přitom má schopnost sledovat stopu...

...více

09.12.2021

Přehrávač Audia Flight FL CD Three S

FL CD 3S se vyznačuje přirozeným, filigránsky prokresleným zvukem s pevným basovým základem a mimořádnou čistotou, jež dává vyniknout transientům hudebních nástrojů včetně kratičkých okamžiků, kdy převažuje „hluková“ podstata hudby. Mikrodynamika i transparentnost reprodukce jsou až fenomenální.

...více

07.12.2021

Avantgarde Acoustic Uno Fino Edition

Co je pak úžasné, to je kombinace nenáročných a mimořádně citlivých hornů s aktivním basem v dobře dimenzovaném provedení...celek je příjemně spojitý a smysluplně vyvážený, prostý efektů, stejně jako problémů. Reprosoustavy si zaslouží pochvalu za dynamiku, čistotu, ale i detail nebo podání prostoru, prostě už jde o high-end se vším všudy.

...více

01.03.2021

Síťový přehrávač EMM Labs NS1

EMM Labs NS1 nabízí bezchybný transport dat, vysoký uživatelský komfort i rychlou odezvu systému. V tandemu s D/A převodníkem DV2 zprostředkovává vyvážený, filigránsky prokreslený zvuk, kdy zvláště u nahrávek ve vysokém rozlišení dostávají hojně frekventované termíny jako mikrodynamika či transparentnost reprodukce nový rozměr.

...více

24.02.2021

Monitory Falcon BBC LS3/5a

Maličké Falcon Acoustics BBC LS3/5a jsou specialitkou pro ty, kteří ví co chtějí, jsou to specifické, svébytné a odlišné reprosoustavy, které vám ukážou, co pomáhalo utvářet hi-fi standardy a vnímání zvuku bezmála půlstoletí nazpět.

...více

17.02.2021

Estelon Forza ve Stereu

Filozofií Alfreda Vassilkova je, aby jeho konstrukce přesně reprodukovaly to, co bylo ve studiu nebo na koncertě zaznamenáno, zpřístupnily obsah nahrávky, hudbu samotnou. A to soustavy Forza zvládají na podtrženou jedničku. Ve zvukovém obrazu, který má pevné základy v konkrétních hlubších basech, nic nechybí ani nevyčnívá. Hudební scéna nabízí neomylnou lokalizaci nástrojů a vokálů.

...více


Novinky

06.03.2023

Audio Happening 2023

Přijďte si poslechnout nabídku špičkového audia v Hi-Fi studiích v Ostravě a blízkém okolí, s prodlouženou otevírací dobou a občerstvením zdarma.

... více

10.01.2023

Sluchátka Warwick Acoustics

Přelomové sluchátkové systémy Bravura (s elektronikou Sonoma Model One) a modely řady Aperio vdechují hudbě, kterou máte rádi nový život. Poskytují zážitky, které jsou stejně intenzivní jako intimní, stejně vzrušující jako autentické.

... více

14.10.2022

Ocenění pro Cambridge Audio

Respektovaný magazín What Hi-Fi uděloval, jako každý rok, svá ocenění. A naše studio Vám může, s radostí, přinést informaci, že přístroje Cambridge Audio řady CX Series 2 se v této soutěži opět umístily na prvním místě.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga