Recenze

11.09.2022

Zesilovač Audia Flight FLS 9

Audia Flight FLS 9 potěší živým projevem, reprodukce libovolného hudebního žánru se zhostí s lehkostí, která jde na vrub vysoké rychlosti přeběhu. Čistý dynamický zvuk staví na výborně kontrolovaných basech, pásmo středních kmitočtů je čitelné do nejmenších detailů, průzračné výšky mají otevřený charakter.

...více

10.02.2022

EMM Labs MTRX2 v Hi-Fi Voice

MTRX2 umí zprostředkovat hudební podstatu, oproštěnou o vjemy nějakých vlastních charakteristik nebo pocit nějaké „digitálnosti“ či „analogovosti“, je to prakticky bezpřívlastkový zesilovač, který mění energii na emotivní prožitek. Činí tak velmi klidně, jemně, důstojně a transparentně, činí tak snadno a organicky.

...více

03.02.2022

Třípásmovky AE520 ve Stereu

Soustavy AE520 nabízejí přirozený, mimořádně čistý zvuk, který za dokonalé tonální sladění vděčí membránám, vyrobeným u všech šesti měničů z téhož materiálu. Muzikálnímu projevu vycházejí vstříc živé přesné basy, jež elasticky navazují na pásmo středních kmitočtů, které je prokreslené do nejmenších detailů.

...více

01.02.2022

Meitner MA3 v Hi-Fi Voice

Ve své civilizovanosti, jemnosti, klidu a přitom s excelentním rozlišením vám ukáže skutečnou tvář vašich nahrávek. Meitner MA3 v sobě má nemalou část přitažlivosti a schopností „velkého“ DV2 a to je za danou cenu co říct – v ještě racionálně drahé sféře high-endu nastavuje vysokou laťku.

...více

30.01.2022

Gauder Vescova Black Edition ve Stereu

Soustavy Vescova Black Edition potěší hlubokými, přesně artikulovanými basy v akurátním objemu, které bychom čekali spíše od rozměrnějších sloupů. Mimořádné jsou ovšem čistota reprodukce a dynamika, jež dávají vyniknout zvláště nahrávkám bohatým na alikvóty.

...více

24.01.2022

Cambridge Evo 150 v Hi-Fi Voice

Cambridge Evo 150 představuje umně a promyšleně namíchaný koktejl, který bude chutnat každý den a za jakýchkoliv okolností, ať už chcete hudbu jen tak okolo sebe nebo si k ní budete chtít sednout se zavřenýma očima – jednoduše lifestyle na úrovni.

...více

18.01.2022

Gauder Cassiano Black Edition ve Stereu

Soustavy Gauder Cassiano BE nabízejí vyvážený zvuk, který vyniká mimořádnou čistotou i muzikálním projevem. Brilantně artikulované basy ve více než sympatickém objemu plynule přecházejí v dokonale čitelné střední pásmo, v němž vyniknou nejenom nahrávky s akustickým instrumentářem, v němž není o barvotvorné alikvótní tóny nouze.

...více

09.01.2022

Shunyata Everest 8000 + Omega v2 XC

Napájecí řešení amerických Shunyata Research jdou svou cestou – technologickou (se špetkou tajného know-how) i vizuální. Vrchol nabídky, napájecí filtr Everest 8000 a přívodní kabel Omega v2 XC, jsou výrobky první ligy...

...více

08.01.2022

Gauder Akustik Arcona 80 MKII

Soustavy Arcona 80 MKII zaujmou mimořádně čistým, vyrovnaným zvukem. Vzhledem k velikosti ozvučnic se přesně artikulované basy spouští sympaticky hluboko. Rytmická pregnantnost je typická i pro detailně prokreslené střední pásmo. Výšky jsou hladké, s jemnou texturou.

...více

05.01.2022

Falcon Reference v Hi-Fi Voice

Falcon GC6500R kombinují britskou kultivovanost zvukového přednesu s lehkým dotekem italského vizuálního stylu. Jsou to poctivé, konzervativně pojaté reprosoustavy, které si vytkly za cíl nabídnout plný frekvenční rozsah a minimum vlastního charakteru.

...více


Novinky

31.08.2023

Electrocompaniet AW 800 M

U příležitosti 50. výročí založení firmy a 25 let od uvedení legendárního zesilovače AW600 NEMO na trh představili konstruktéři společnosti Electrocompaniet zbrusu nový model referenčního zesilovače, AW 800 M. 

... více

25.08.2023

MoFi SourcePoint 8 ocenila EISA

Reprosoustavy SourcePoint 8, nejnovější počin renomovaného konstruktéra Andrewa Jonese, který je pečlivě vytvořil tak, aby ztělesňovaly stejnou akustickou DNA jako uznávaný model SourcePoint 10, nabízí téměř stejnou zvukovou kvalitu jako jejich větší sourozenec, ale v kompaktnějším provedení.

... více

02.08.2023

SACD přehrávač Audia Flight FLS 20

Nový model SACD přehrávače FLS 20 byl dotažen k naprosté dokonalosti a díky mimořádné přesnosti čtení disků a přenosu vysoce kvalitního signálu do audio řetězce, představuje referenční zdroj pro reprodukci oblíbených nahrávek.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga