Audio Video Show Praha 2019

24.02.2019

AUDIO VIDEO SHOW PRAHA 2019

Rádi bychom Vás pozvali na výstavu audio a video elektroniky, doplněnou o expozici inteligentního bydlení, která se koná v pražském hotelu Don Giovanni v

pátek 1.3.2019 od 10.00 do 18.00 hodin

a sobotu 2.3.2019 od 10.00 do 18.00 hodin

Najdete nás, jako obvykle, ve 2. patře, v salónku Don Giovanni 1.

I v letošním roce Vám představíme řadu novinek z portfolia výrobků, nabízených naším Hi-Fi studiem.

Letos budou v našem salónku hrát 3 aparatury, které si budete moci poslechnout, střídat je budeme po 20 minutách.

Jako referenční sestava se představí reprosoustavy Estelon X Diamond, v barevném provedení Red Rocket Glossy Liquid, napájené stereofonním koncovým zesilovačem Audia Flight Strumento No.4 MkII, v kombinaci s unikátním pasivním předzesilovačem Bespoke Audio. Jako zdroj signálu bude v této aparatuře zapojen referenční dělený CD/SACD přehrávač, vlajková loď společnosti EMM Labs, sestávající z transportu TX2 a D/A převodníku DA2, pracující s šestnáctinásobně převzorkovaným signálem SACD.

Audia CD One

Dlouho očekávané komponenty nové řady EDGE, britských Cambridge Audio, budou jistě zajímat mnohé z Vás, proto jsme se rozhodli na tuto výstavu zapojit aparatury tři a Vy tak budete mít možnost poslechnout si síťový přehrávač s předzesilovačem EDGE NQ, připojený ke koncovému zesilovači EDGE W. Sestavu obou těchto přístrojů doplní reprosoustavy Estelon YB, v lesklém černém provedení.

Třetí aparatura nabídne ukázku reprodukce hornových poloaktivních reproduktorových soustav Avantgarde Acoustic Uno Fino XD, v kombinaci s novým elektronkovým integrovaným zesilovačem Copland CTA 408, kterým bude, jako zdroj signálu, asistovat D/A převodník Meitner MA 1 v2.

Kromě zapojených a hrajících přístrojů si budete moci prohlédnout i spoustu dalších novinek, které jsou v nabídce našeho studia a budeme je na této výstavě představovat, například nový zesilovač Electrocompaniet ECI-6, gramofony Mofi UltraDeck a StudioDeck, reprosoustavy Acoustic Energy nebo třeba malý, finančně nenáročný HiFi systém dánského výrobce, firmy Tangent.

V interiéru našeho salónku budou také k vidění akustické panely portugalské značky Artnovion. 

Pro zájemce o drobné audio příslušenství bude připraven, jako každý rok, prodej vybraného zboží, za zvýhodněné ceny.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým HiFi studia Tykon

Hotel Don Giovanni Praha
Vinohradská 157a
130 20 Praha 3

Hotel je umístěn na velké křižovatce metra A (stanice Želivského), tramvají 5, 10, 11, 16, 26 (Želivského nebo Mezi hřbitovy) a autobusů 124, 139, 150, 163, 213, 297 (Želivského).

www.audio-video-show.cz

» zpět na přehled


Novinky

04.11.2021

Zesilovač Copland CSA70

Tentokrát Copland uvedl na trh svůj nejnovější a zároveň nejmenší model, s označením CSA70, který má čistě tranzistorové osazení. Koncový stupeň zesilovače, s výkonem 70 W na kanál, příjemně překvapí i uživatele s náročnějšími reprosoustavami.

... více

21.09.2021

MoFi Fender PrecisionDeck

Americký výrobce MoFi Electronics ve spolupráci s kytarovou legendou Fender přichází na trh se speciální edicí gramofonů.

... více

21.09.2021

Zesilovač Audio Research I/50

Integrovaný zesilovač I/50 je prvním produktem ve zcela nové řadě společnosti Audio Research. Funkčně jednoduchý, vizuálně poutavý a hudebně úžasný.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga