MoFi UltraDeck získal cenu EISA

16.08.2019

MoFi UltraDeck získal cenu EISA

Nejlepší gramofon pro rok 2019-2020

Již více než 30 let vybírá EISA nejinovativnější a nejmodernější výrobky z oboru audiovizuální techniky, kterým pak uděluje, v různých kategoriích, svá prestižní ocenění - EISA Awards. Klíč k úspěchu a relevanci výročních cen EISA spočívá ve vývoji jejích kategorií, které vždy odrážejí měnící se trendy a technologie světa spotřební elektroniky.

Ocenění nejlepší evropský gramofon sezóny 2019–2020 získal, dle EISA, MoFi UltraDeck, osazený přenoskou MoFi MasterTracker.

Volný překlad textu, kterým komise odborníků z různých odborných evropských magazínů, komentuje přednosti vybraného vítěze:

„Firma, které mimo jiné vděčíme za vinylové etalony z produkce vydavatelství Mobile Fidelity Sound Lab, přišla na trh s vynikajícím gramofonem UltraDeck+M. Je dodáván již osazen vysoce kvalitní MM přenoskou MoFi MasterTracker, díky čemuž můžete gramofon zprovoznit během několika minut. Na jeho dokonalé konstrukci, která garantuje přesnou a kvalitní reprodukci, se podílelo několik předních odborníků z gramofonové branže. Šasi gramofonu zajišťuje skálopevnou stabilitu, zatímco přenoska s kovovým tělískem se opravdu dostane „pod kůži“ nahrávek, které se rozhodnete poslouchat. To vše potvrzuje hodnotu a mimořádné technické provedení, které gramofon nabízí.“

www.mofielectronics.com/ultradeck-turntable

www.eisa.eu/awards/mofi-ultradeckm/

» zpět na přehled


Novinky

09.04.2021

All-in-one systém Cambridge Audio Evo

Stačí jen připojit reprosoustavy a užívat si pohodlí snadného ovládání, přístup k téměř neomezenému množství nahrávek a jejich dokonalou reprodukci. Tento all-in-one systém s nadčasovým designem představuje skutečně obrovský krok kupředu.

... více

15.03.2021

Cambridge Audio DacMagic 200M

DacMagic 200M nyní nabízí nativní podporu MQA, integrovaný Bluetooth přijímač, výkonnější sluchátkový výstup a špičkovou technologii D/A konverze, kvalitou reprodukce zcela srovnatelnou s přístroji, zabudovanými ve skříních standardních HiFi rozměrů.

... více

11.03.2021

Monobloky Cambridge Audio Edge M

Cambridge Audio posouvá svou nabídku zesilovačů zase o stupínek výš a dá se předpokládat, že monobloky Edge M zaujmou, jako součást vlajkového systému značky, své čestné místo.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga