MoFi UltraDeck získal cenu EISA

16.08.2019

MoFi UltraDeck získal cenu EISA

Nejlepší gramofon pro rok 2019-2020

Již více než 30 let vybírá EISA nejinovativnější a nejmodernější výrobky z oboru audiovizuální techniky, kterým pak uděluje, v různých kategoriích, svá prestižní ocenění - EISA Awards. Klíč k úspěchu a relevanci výročních cen EISA spočívá ve vývoji jejích kategorií, které vždy odrážejí měnící se trendy a technologie světa spotřební elektroniky.

Ocenění nejlepší evropský gramofon sezóny 2019–2020 získal, dle EISA, MoFi UltraDeck, osazený přenoskou MoFi MasterTracker.

Volný překlad textu, kterým komise odborníků z různých odborných evropských magazínů, komentuje přednosti vybraného vítěze:

„Firma, které mimo jiné vděčíme za vinylové etalony z produkce vydavatelství Mobile Fidelity Sound Lab, přišla na trh s vynikajícím gramofonem UltraDeck+M. Je dodáván již osazen vysoce kvalitní MM přenoskou MoFi MasterTracker, díky čemuž můžete gramofon zprovoznit během několika minut. Na jeho dokonalé konstrukci, která garantuje přesnou a kvalitní reprodukci, se podílelo několik předních odborníků z gramofonové branže. Šasi gramofonu zajišťuje skálopevnou stabilitu, zatímco přenoska s kovovým tělískem se opravdu dostane „pod kůži“ nahrávek, které se rozhodnete poslouchat. To vše potvrzuje hodnotu a mimořádné technické provedení, které gramofon nabízí.“

www.mofielectronics.com/ultradeck-turntable

www.eisa.eu/awards/mofi-ultradeckm/

» zpět na přehled


Novinky

24.04.2024

Cambridge EVO 150 DeLorean

Cambridge Audio představilo limitovanou edici oblíbeného a oceňovaného All-in-One přehrávače EVO 150, inspirovanou designem ikonického sportovního vozu DeLorean DMC-12, kterou nabídne v omezené sérii 1000 ks.

... více

01.02.2024

Cambridge Audio CXN 100

Obvody nového přehrávače byly přepracovány tak, aby mohly využívat 32bitový D/A převodník ESS ES9028Q2M SABRE32.Konstruktérům se podařilo významně zjednodušit signálovou cestu a vyladit kvalitu reprodukce tak, aby mezi posluchačem a originální nahrávkou nestálo nic v cestě.

... více

29.11.2023

Monobloky Electrocompaniet AW 300 M

Zesilovač poskytuje výkon 300 W do 8 ohmů. Zajišťuje tak bezkonkurenční kvalitu reprodukce, v elegantním a kompaktním provedení, s nezaměnitelným designem společnosti Electrocompaniet.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga