MoFi UltraDeck získal cenu EISA

16.08.2019

MoFi UltraDeck získal cenu EISA

Nejlepší gramofon pro rok 2019-2020

Již více než 30 let vybírá EISA nejinovativnější a nejmodernější výrobky z oboru audiovizuální techniky, kterým pak uděluje, v různých kategoriích, svá prestižní ocenění - EISA Awards. Klíč k úspěchu a relevanci výročních cen EISA spočívá ve vývoji jejích kategorií, které vždy odrážejí měnící se trendy a technologie světa spotřební elektroniky.

Ocenění nejlepší evropský gramofon sezóny 2019–2020 získal, dle EISA, MoFi UltraDeck, osazený přenoskou MoFi MasterTracker.

Volný překlad textu, kterým komise odborníků z různých odborných evropských magazínů, komentuje přednosti vybraného vítěze:

„Firma, které mimo jiné vděčíme za vinylové etalony z produkce vydavatelství Mobile Fidelity Sound Lab, přišla na trh s vynikajícím gramofonem UltraDeck+M. Je dodáván již osazen vysoce kvalitní MM přenoskou MoFi MasterTracker, díky čemuž můžete gramofon zprovoznit během několika minut. Na jeho dokonalé konstrukci, která garantuje přesnou a kvalitní reprodukci, se podílelo několik předních odborníků z gramofonové branže. Šasi gramofonu zajišťuje skálopevnou stabilitu, zatímco přenoska s kovovým tělískem se opravdu dostane „pod kůži“ nahrávek, které se rozhodnete poslouchat. To vše potvrzuje hodnotu a mimořádné technické provedení, které gramofon nabízí.“

www.mofielectronics.com/ultradeck-turntable

www.eisa.eu/awards/mofi-ultradeckm/

» zpět na přehled


Novinky

04.11.2021

Zesilovač Copland CSA70

Tentokrát Copland uvedl na trh svůj nejnovější a zároveň nejmenší model, s označením CSA70, který má čistě tranzistorové osazení. Koncový stupeň zesilovače, s výkonem 70 W na kanál, příjemně překvapí i uživatele s náročnějšími reprosoustavami.

... více

21.09.2021

MoFi Fender PrecisionDeck

Americký výrobce MoFi Electronics ve spolupráci s kytarovou legendou Fender přichází na trh se speciální edicí gramofonů.

... více

21.09.2021

Zesilovač Audio Research I/50

Integrovaný zesilovač I/50 je prvním produktem ve zcela nové řadě společnosti Audio Research. Funkčně jednoduchý, vizuálně poutavý a hudebně úžasný.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga