Ocenění pro Cambridge Audio

14.10.2022

Cambridge Audio získalo další ocenění

Respektovaný magazín What Hi-Fi uděloval, jako každý rok, svá ocenění, pro nejlepší zástupce z široké škály výrobků spotřební elektroniky. A jako vždy se zaměřoval nejen na kvalitu a vlastnosti oceňovaných spotřebičů, ale především na jejich pozici v rámci konkrétní cenové kategorie, na jejich umístění z hlediska poměru cena/výkon. Vybíral tedy přístroje, které lze označit jako „Nejlepší nákup“.

A naše společnost Vám může, s radostí, přinést informaci, že přístroje Cambridge Audio řady CX Series 2 se v této soutěži opět umístily na prvním místě. Modely CXA81, CXA61 a CXN V2 tak získaly ocenění již čtvrtý rok po sobě.

A je to také deset let po sobě, co jsou pravidelně oceňovány výrobky Cambridge Audio, které „běží“ na osvědčené firemní platformě StreamMagic.

Další z prestižních ocenění, které Cambridge Audio letos získalo je Red Dot Design Award 2022.

Hudební all-in-one systém Evo zvítězil v kategorii produktový design. Red Dot Design Award je jednou z největších designových soutěží na světě, která každoročně oceňuje nejlepší výrobky, značky, komunikační díla a designové koncepty.

Hudební přehrávač Evo (modely Evo 75 a Evo 150) kombinuje více než 50 let zkušeností společnosti Cambridge Audio v oboru Hi-Fi se špičkovými technologiemi, inteligentním streamováním a neuvěřitelnou zvukovou kvalitou v jedné, krásně navržené krabičce. Nadčasová a minimalistická estetika modelu Evo, navržená v londýnském studiu společnosti, byla prvořadým záměrem hlavního designéra Geda Martina, který využil principy průmyslového designu k vytvoření výrobku, který je symbolem jednoduchosti a bude po mnoho let spolehlivě sloužit.

All-in-one přehrávač Evo je inspirován ikonickým modelem P40, vůbec prvním zesilovačem Cambridge Audio z roku 1968. Má krásné boční panely z ořechového dřeva, které lze vyměnit za texturované černé panely vyrobené z inovativního a ekologického materiálu Richlite.

Další informací, která je pro výrobky Cambridge Audio, fungující na platformě StreamMagic nová, je jejich spolupráce s francouzskou on-line hudební streamovací službou Deezer. 

Deezer nabízí streamovanou hudbu všech žánrů. Knihovna obsahuje přes 40 milionů skladeb a stále se průběžně rozšiřuje. Funguje prakticky stejně jako konkurenční Spotify, Apple Music apod. Majitelé síťových přehrávačů Cambridge Audio tak budou moci pohodlně využívat další z široké nabídky internetových hudebních archívů.

» zpět na přehled


Novinky

24.04.2024

Cambridge EVO 150 DeLorean

Cambridge Audio představilo limitovanou edici oblíbeného a oceňovaného All-in-One přehrávače EVO 150, inspirovanou designem ikonického sportovního vozu DeLorean DMC-12, kterou nabídne v omezené sérii 1000 ks.

... více

01.02.2024

Cambridge Audio CXN 100

Obvody nového přehrávače byly přepracovány tak, aby mohly využívat 32bitový D/A převodník ESS ES9028Q2M SABRE32.Konstruktérům se podařilo významně zjednodušit signálovou cestu a vyladit kvalitu reprodukce tak, aby mezi posluchačem a originální nahrávkou nestálo nic v cestě.

... více

29.11.2023

Monobloky Electrocompaniet AW 300 M

Zesilovač poskytuje výkon 300 W do 8 ohmů. Zajišťuje tak bezkonkurenční kvalitu reprodukce, v elegantním a kompaktním provedení, s nezaměnitelným designem společnosti Electrocompaniet.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga