Ocenění pro Cambridge Audio

14.10.2022

Cambridge Audio získalo další ocenění

Respektovaný magazín What Hi-Fi uděloval, jako každý rok, svá ocenění, pro nejlepší zástupce z široké škály výrobků spotřební elektroniky. A jako vždy se zaměřoval nejen na kvalitu a vlastnosti oceňovaných spotřebičů, ale především na jejich pozici v rámci konkrétní cenové kategorie, na jejich umístění z hlediska poměru cena/výkon. Vybíral tedy přístroje, které lze označit jako „Nejlepší nákup“.

A naše společnost Vám může, s radostí, přinést informaci, že přístroje Cambridge Audio řady CX Series 2 se v této soutěži opět umístily na prvním místě. Modely CXA81, CXA61 a CXN V2 tak získaly ocenění již čtvrtý rok po sobě.

A je to také deset let po sobě, co jsou pravidelně oceňovány výrobky Cambridge Audio, které „běží“ na osvědčené firemní platformě StreamMagic.

Další z prestižních ocenění, které Cambridge Audio letos získalo je Red Dot Design Award 2022.

Hudební all-in-one systém Evo zvítězil v kategorii produktový design. Red Dot Design Award je jednou z největších designových soutěží na světě, která každoročně oceňuje nejlepší výrobky, značky, komunikační díla a designové koncepty.

Hudební přehrávač Evo (modely Evo 75 a Evo 150) kombinuje více než 50 let zkušeností společnosti Cambridge Audio v oboru Hi-Fi se špičkovými technologiemi, inteligentním streamováním a neuvěřitelnou zvukovou kvalitou v jedné, krásně navržené krabičce. Nadčasová a minimalistická estetika modelu Evo, navržená v londýnském studiu společnosti, byla prvořadým záměrem hlavního designéra Geda Martina, který využil principy průmyslového designu k vytvoření výrobku, který je symbolem jednoduchosti a bude po mnoho let spolehlivě sloužit.

All-in-one přehrávač Evo je inspirován ikonickým modelem P40, vůbec prvním zesilovačem Cambridge Audio z roku 1968. Má krásné boční panely z ořechového dřeva, které lze vyměnit za texturované černé panely vyrobené z inovativního a ekologického materiálu Richlite.

Další informací, která je pro výrobky Cambridge Audio, fungující na platformě StreamMagic nová, je jejich spolupráce s francouzskou on-line hudební streamovací službou Deezer. 

Deezer nabízí streamovanou hudbu všech žánrů. Knihovna obsahuje přes 40 milionů skladeb a stále se průběžně rozšiřuje. Funguje prakticky stejně jako konkurenční Spotify, Apple Music apod. Majitelé síťových přehrávačů Cambridge Audio tak budou moci pohodlně využívat další z široké nabídky internetových hudebních archívů.

» zpět na přehled


Novinky

16.05.2023

Cambridge Audio AXN10 a MXN10

V letošním roce rozšířil britský výrobce Cambridge Audio nabídku svých síťových přehrávačů o dva nové modely a doplnil tak absenci těchto populárních komponentů v cenově nejdostupnějších řadách.

... více

03.04.2023

Integrovaný zesilovač CTA407

Dánský konstruktér Ole Møller se po více než deseti letech vrací k čistě elektronkovému zapojení a představuje nový integrovaný zesilovač CTA407, který není hybridní konstrukce, jak je u zesilovačů Copland běžné, ale je kompletně osazen lampami.

... více

28.03.2023

Reprosoustavy Estelon AURA

Estonský výrobce reprosoustav Estelon přichází na trh se zbrusu novým modelem AURA, který má sice mnoho společného s ostatními výrobky z portfolia značky, přesto se v několika zásadních ohledech od těch ostatních liší.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga