Otevření nové prodejny TELSAT

05.08.2019

TELSAT - video a audio technika

Rádi bychom Vás informovali, že náš obchodní partner, firma TELSAT, s více než 25 letou zkušeností s prodejem značkové elektroniky, otevírá novou kamennou prodejnu v Benešově, v Čechově ulici.

Své zákazníky uvítá v podstatně větších prostorách, s rozšířenou nabídkou. Za zmínku stojí také pohodlné parkování (6 parkovacích míst) ve dvoře objektu.

Slavnostní otevření proběhne ve středu 7. srpna, od 10 do 19 hodin. Součástí otevření bude zajímavý doprovodný program. Pro návštěvníky budou na místě připraveny i nejrůznější promo akce.

TELSAT Benešov s.r.o.
Čechova 1433
256 01 Benešov u Prahy

https://www.telsat.cz/

» zpět na přehled


Novinky

09.04.2021

All-in-one systém Cambridge Audio Evo

Stačí jen připojit reprosoustavy a užívat si pohodlí snadného ovládání, přístup k téměř neomezenému množství nahrávek a jejich dokonalou reprodukci. Tento all-in-one systém s nadčasovým designem představuje skutečně obrovský krok kupředu.

... více

15.03.2021

Cambridge Audio DacMagic 200M

DacMagic 200M nyní nabízí nativní podporu MQA, integrovaný Bluetooth přijímač, výkonnější sluchátkový výstup a špičkovou technologii D/A konverze, kvalitou reprodukce zcela srovnatelnou s přístroji, zabudovanými ve skříních standardních HiFi rozměrů.

... více

11.03.2021

Monobloky Cambridge Audio Edge M

Cambridge Audio posouvá svou nabídku zesilovačů zase o stupínek výš a dá se předpokládat, že monobloky Edge M zaujmou, jako součást vlajkového systému značky, své čestné místo.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga