Zesilovač Audio Research I/50

21.09.2021

Jeden z nejstarších amerických High End výrobců zesilovačů, Audio Research přichází na trh s novým integrovaným zesilovačem I/50.

Integrovaný zesilovač I/50 je prvním produktem ve zcela nové řadě společnosti Audio Research. Funkčně jednoduchý, vizuálně poutavý a hudebně vznešený. Ručně vyrobený v Minnesotě, I/50 je postaven se stejnou pozorností k detailu jako všechny ostatní produkty Audio Research - každý z nich dokonce dostane vlastní poslechový test se zvukovým designérem Warrenem Gehlem. I/50 je k dispozici v šesti barvách a má povrchovou úpravu Cerakote pro krásný a trvalý vzhled. Modulární konstrukce umožňuje instalaci dvou zvukových modulů - Phono a D/A převodník (v roce 2022).

Zesilovač s vysokým výkonem 50 W na kanál je schopen rozehrát většinu současných reproduktorů. Konektor pro sluchátka umožňuje osobní poslech.

I/50 je navržen tak, aby byl snadno použitelný, a na horním panelu má pouze tři ovládací prvky - spínač napájení, přepínač vstupů a regulace hlasitosti. Dva LexieTubes® poskytují informace o zvoleném vstupu a nastavené hlasitosti. Dva spárované páry elektronek 6550WE spolu se třemi lampami 6922 stojí před perforovaným krytem transformátoru. Tři vstupy RCA a jeden vstup XLR zajišťují připojení pro většinu systémů spolu s reproduktorovými výstupy pro 4 a 8 Ohmů. Plně funkční kovové dálkové ovládání poskytuje další funkce a ovládání. K dispozici bude volitelná drátěná klec.

Stejně jako všechny produkty Audio Research je I/50 postaven výhradně v továrně v Minnesotě, týmem zkušených techniků a šikovných řemeslníků. I/50, nabízený v šesti barvách, je prvním výrobkem kompletně dokončeným ve vlastní továrně. Dokončovací laboratoř Audio Research je nově vybavena speciálním barvícím zařízením a laserovými zobrazovacími a značkovacími stroji na výrobu luxusních povrchů, které se běžně vyskytují jen na mnohem dražších výrobcích. Cerakote povrchová úprava je nejen velmi krásná, ale i nesmírně odolná, aby bylo možno udržovat přístroj po celý život jako nový.


Cena začíná na 149,990,-Kč

» zpět na přehled


Novinky

04.11.2021

Zesilovač Copland CSA70

Tentokrát Copland uvedl na trh svůj nejnovější a zároveň nejmenší model, s označením CSA70, který má čistě tranzistorové osazení. Koncový stupeň zesilovače, s výkonem 70 W na kanál, příjemně překvapí i uživatele s náročnějšími reprosoustavami.

... více

21.09.2021

MoFi Fender PrecisionDeck

Americký výrobce MoFi Electronics ve spolupráci s kytarovou legendou Fender přichází na trh se speciální edicí gramofonů.

... více

21.09.2021

Zesilovač Audio Research I/50

Integrovaný zesilovač I/50 je prvním produktem ve zcela nové řadě společnosti Audio Research. Funkčně jednoduchý, vizuálně poutavý a hudebně úžasný.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga