Recenze

03.01.2022

MoFi UltraGold MC v HiFi News

Jak jsme již řekli, kdo jiný by mohl vyvinout přenosku lépe, než nahrávací společnost? Jedná se o hypermoderní pojetí klasické MC přenosky, která si zachovává přednosti hřejivosti a vzdušnosti, ale přitom má schopnost sledovat stopu...

...více

09.12.2021

Přehrávač Audia Flight FL CD Three S

FL CD 3S se vyznačuje přirozeným, filigránsky prokresleným zvukem s pevným basovým základem a mimořádnou čistotou, jež dává vyniknout transientům hudebních nástrojů včetně kratičkých okamžiků, kdy převažuje „hluková“ podstata hudby. Mikrodynamika i transparentnost reprodukce jsou až fenomenální.

...více

07.12.2021

Avantgarde Acoustic Uno Fino Edition

Co je pak úžasné, to je kombinace nenáročných a mimořádně citlivých hornů s aktivním basem v dobře dimenzovaném provedení...celek je příjemně spojitý a smysluplně vyvážený, prostý efektů, stejně jako problémů. Reprosoustavy si zaslouží pochvalu za dynamiku, čistotu, ale i detail nebo podání prostoru, prostě už jde o high-end se vším všudy.

...více

01.03.2021

Síťový přehrávač EMM Labs NS1

EMM Labs NS1 nabízí bezchybný transport dat, vysoký uživatelský komfort i rychlou odezvu systému. V tandemu s D/A převodníkem DV2 zprostředkovává vyvážený, filigránsky prokreslený zvuk, kdy zvláště u nahrávek ve vysokém rozlišení dostávají hojně frekventované termíny jako mikrodynamika či transparentnost reprodukce nový rozměr.

...více

24.02.2021

Monitory Falcon BBC LS3/5a

Maličké Falcon Acoustics BBC LS3/5a jsou specialitkou pro ty, kteří ví co chtějí, jsou to specifické, svébytné a odlišné reprosoustavy, které vám ukážou, co pomáhalo utvářet hi-fi standardy a vnímání zvuku bezmála půlstoletí nazpět.

...více

17.02.2021

Estelon Forza ve Stereu

Filozofií Alfreda Vassilkova je, aby jeho konstrukce přesně reprodukovaly to, co bylo ve studiu nebo na koncertě zaznamenáno, zpřístupnily obsah nahrávky, hudbu samotnou. A to soustavy Forza zvládají na podtrženou jedničku. Ve zvukovém obrazu, který má pevné základy v konkrétních hlubších basech, nic nechybí ani nevyčnívá. Hudební scéna nabízí neomylnou lokalizaci nástrojů a vokálů.

...více

09.02.2021

Copland CSA 100 v Hi-Fi Voice

Integrovaný zesilovač Copland CSA 100 opravdu kombinuje to nejlepší ze světa elektronek (ten pocit barevnosti, vřelosti, velikosti a harmonie) s výkonem tranzistorů (tu maskulinní průbojnost, dynamičnost a pocit, že reprosoustavy jsou pod pevnou kontrolou), to vše v kompaktním, čistém šasi, s moderně vybalancovanou konektivitou a cenou...

...více

01.02.2021

Gramofon Kronos Audio Sparta 0.5

Prvním dojmy z poslechu gramofonu Kronos Audio jsou asi nulové pozadí šumu, fenomenální dynamika a pevné až fyzické kontrabasy. Zvuk je mimořádně čistý, podání prostoru víceméně trojrozměrné. Důvěrně známé nahrávky z LP desek vlastně posloucháme svým způsobem poprvé.

...více

31.01.2021

Regálovky AE500 v Hi-Fi Voice

AE500 jsou zajímavé moderní regálovky se vším všudy – vzhledem i zpracováním přiznávají moderní střih, konstrukčně jsou vlastně klasické, ale jejich karbonové membrány vnáší do výsledného zvuku velmi neobvyklou lehkost, rychlost, konkrétnost a až elektrostaticky nenásilnou artikulaci i malých detailů bez nutnosti tlačení na pilu.

...více

06.12.2020

Cambridge CXC Series 2 v Hi-Fi Voice

Jako univerzální přehrávač kompaktních disků stojí CXC Series 2 stále nad poměry své cenovky a nabízí přesnost, čistotu i konkrétnost v míře, která se v hi-fi světě rozhodně nemá zač stydět. CXC je stále ten rychlý, spolehlivý a čistě hrající transport, který umí z kompaktních disků dostat velmi solidní zážitky.

...více


Novinky

29.11.2023

Monobloky Electrocompaniet AW 300 M

Zesilovač poskytuje výkon 300 W do 8 ohmů. Zajišťuje tak bezkonkurenční kvalitu reprodukce, v elegantním a kompaktním provedení, s nezaměnitelným designem společnosti Electrocompaniet.

... více

27.11.2023

Nové studio GIS acoustic

Rádi bychom Vám, na našich stránkách, představili nové poslechové studio v Novém Jičíně, které se zaměřuje na prodej špičkové audio techniky.

... více

01.11.2023

MXN10 & DacMagic 200M Black

Nové modely DacMagic 200M a MXN10, které navazují na předchozí černé edice značky, kombinují stylový hliníkový čelní panel v matném černém provedení s lesklým černým kontrastním potiskem.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga