Recenze

09.02.2021

Copland CSA 100 v Hi-Fi Voice

Integrovaný zesilovač Copland CSA 100 opravdu kombinuje to nejlepší ze světa elektronek (ten pocit barevnosti, vřelosti, velikosti a harmonie) s výkonem tranzistorů (tu maskulinní průbojnost, dynamičnost a pocit, že reprosoustavy jsou pod pevnou kontrolou), to vše v kompaktním, čistém šasi, s moderně vybalancovanou konektivitou a cenou...

...více

01.02.2021

Gramofon Kronos Audio Sparta 0.5

Prvním dojmy z poslechu gramofonu Kronos Audio jsou asi nulové pozadí šumu, fenomenální dynamika a pevné až fyzické kontrabasy. Zvuk je mimořádně čistý, podání prostoru víceméně trojrozměrné. Důvěrně známé nahrávky z LP desek vlastně posloucháme svým způsobem poprvé.

...více

31.01.2021

Regálovky AE500 v Hi-Fi Voice

AE500 jsou zajímavé moderní regálovky se vším všudy – vzhledem i zpracováním přiznávají moderní střih, konstrukčně jsou vlastně klasické, ale jejich karbonové membrány vnáší do výsledného zvuku velmi neobvyklou lehkost, rychlost, konkrétnost a až elektrostaticky nenásilnou artikulaci i malých detailů bez nutnosti tlačení na pilu.

...více

06.12.2020

Cambridge CXC Series 2 v Hi-Fi Voice

Jako univerzální přehrávač kompaktních disků stojí CXC Series 2 stále nad poměry své cenovky a nabízí přesnost, čistotu i konkrétnost v míře, která se v hi-fi světě rozhodně nemá zač stydět. CXC je stále ten rychlý, spolehlivý a čistě hrající transport, který umí z kompaktních disků dostat velmi solidní zážitky.

...více

02.12.2020

Regálovky AE500 ve Stereu

Soustavy charakterizují muzikální projev a čistý, kmitočtově vyvážený zvuk se sympatickým, až překvapivým objemem svižných vyšších basů, když hlubší jsou alespoň velmi dobře naznačeny. Pásmo barvotvorných středních kmitočtů je výtečně čitelné, výšky jsou průzračné, bez sebemenšího náznaku agresivity.

...více

30.11.2020

Falcon Acoustics R.A.M. Studio 10

Falcon Acoustics R.A.M. Studio 10 si onen přídomek „studio“ skutečně zaslouží, patří nejen ve své kategorii mezi ty nejautentičtěji, doslova „nejvíce hi-fi“ hrající reprosoustavy. Jejich vnější podoba je lehce nenápadná, britsky neokázalá a jejich zvuk má velmi slušný potenciál, byť také takový ostrovně „lehce nenápadný“.

...více

29.11.2020

Sestava ECI 6 MKII a EMC 1 MKV

Sestava norských komponentů nabízí přirozený, kmitočtově vyvážený zvuk, který odpovídá jejich highendové třídě. Tvrdé devízy představuje mimořádná čistota, která nezapře špičkovou, pružně uloženou CD mechaniku, protože chyby při čtení cédéček už později neopraví sebesofistikovanější elektronika.

...více

01.07.2020

Cambridge CXA81 v HiFi Voice

Faceliftovaná verze povedeného integráče Cambridge CXA80 se v názvu posunula o jeden krůček směrem k CXA81 a stejná proměna "o krůček dál" se udála i ve výbavě a zvuku. Digitální část splňuje dnešní standardy stran podpory opravdu vysokých rozlišení, analogová výstupní část je pak přímočařejší, pocitově výkonnější a samozřejmější, takže reprodukce je otevřená, bohatá a zábavně rytmická.

...více

01.07.2020

Cambridge CXA61 v HiFi Voice

Pokud jste na uhlazenější a přesto bohatý hudební zážitek, CXA61 je velmi snadné poslouchat. Snadno finančně dostupný integrovaný zesilovač CXA61 od britských Cambridge Audio nabízí velmi solidní výbavu a hlavně zvuk, který nelze než označit za příjemně kultivovaný.

...více

25.06.2020

Zesilovač Electrocompaniet ECI 80D

Zesilovač se vyznačuje kmitočtově vyváženým zvukem, přirozenou artikulací i kontrolou celého přenášeného pásma včetně pevných, přesně definovaných basů. Mezi klady dále patří prokreslení barvotvorného pásma středních kmitočtů, čisté hladké výšky, které jsou prosté sebemenších náznaků agrese i v dynamických špičkách. 

...více


Novinky

06.03.2023

Audio Happening 2023

Přijďte si poslechnout nabídku špičkového audia v Hi-Fi studiích v Ostravě a blízkém okolí, s prodlouženou otevírací dobou a občerstvením zdarma.

... více

10.01.2023

Sluchátka Warwick Acoustics

Přelomové sluchátkové systémy Bravura (s elektronikou Sonoma Model One) a modely řady Aperio vdechují hudbě, kterou máte rádi nový život. Poskytují zážitky, které jsou stejně intenzivní jako intimní, stejně vzrušující jako autentické.

... více

14.10.2022

Ocenění pro Cambridge Audio

Respektovaný magazín What Hi-Fi uděloval, jako každý rok, svá ocenění. A naše studio Vám může, s radostí, přinést informaci, že přístroje Cambridge Audio řady CX Series 2 se v této soutěži opět umístily na prvním místě.

... více


HI-FI studio TYKON s.r.o.
Sirotčí 58
703 00 Ostrava 3
e-mail: tykon@tykon.cz
© 2011 Hifi studio Tykon
Webdesign: Typo&design
redakční systém Ibis CMS
loga